Konání odborného workshopu projektu na téma Sociální podnikání
ve vztahu k podnikatelskému sektoru, Ostrava dne 9.11.2017

Dne 9. listopadu 2017 se konal již třetí ze série workshopů pro podnikatelskou veřejnost v rámci realizace projektu Stabilizace Klastru sociálních inovací a podniků SINEC a podpora jeho členů. Realizace workshopů spadá do klíčové aktivity 4 projektu – Workshopy pro podnikatele.

Dnešní odborný workshop byl zaměřen na oblast sociálního podnikání ve vztahu k podnikatelské veřejnosti a Klastr SINEC jej připravil ve spolupráci s Impact HUB Ostrava, v jehož prostorech se seminář konal.

Worshop odborně vedla prezidentka Klastru SINEC a ředitelka společnosti Liga s.r.o. Bruntál paní Bc. Jana Juřenová, MSc. Účastníkům semináře byly představeny základní principy sociálního podnikání, příklady fungujících sociálních podniků v region a nástroje financování vzniku a rozvoje sociálních podniků v ČR. Celkem se workshopu zúčastnilo 13 osob z řad zástupců podnikatelské veřejnosti a to konkrétně z firem Sladké Osoblažsko s.r.o., Osoblažské odpady s.r.o., P&A Thrax s.r.o., RA Dynamics s.r.o., Zelená dílna s.r.o., Gestoparet s.r.o., Demopanely s.r.o., Botumy s.r.o. a dalších subjektů.

Další workshopy pro podnikatelskou veřejnost budou v rámci realizace projektu probíhat v následujících měsících na území jednotlivých obcí s rozšířenou působností na území Moravskoslezského kraje. 

 

 

      Podporují nás

 

 

 

 

 

------------------------------------------

Výroční zpráva za rok 2015

Klastr VZ 2015.pdf (1649999)

Výroční zpráva za rok 2016

Klastr VZ 2016.pdf (2312413)

Výroční zpráva za rok 2017
 
Výroční zpráva za rok 2018
 
Výroční zpráva za rok 2019

 

Kontakt

Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. Sídlo: Nerudova 8, Ostrava - Vítkovice 703 00
telefon: 605404012

ID datové schránky:
k7x7dh4
info@klastr-socialnich-podniku.cz