Konání odborného workshopu projektu na téma Sociální podnikání ve vztahu k podnikatelskému sektoru,
Ostrava dne 3.4.2018

 

Dne 3. dubna 2018 se konal již sedmý ze série workshopů pro podnikatelskou veřejnost v rámci realizace projektu Stabilizace Klastru sociálních inovací a podniků SINEC a podpora jeho členů. Realizace workshopů spadá do klíčové aktivity 4 projektu – Workshopy pro podnikatele.

Dnešní odborný workshop byl zaměřen na oblast sociálního podnikání ve vztahu k podnikatelské veřejnosti a Klastr SINEC jej připravil ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Moravskoslezského kraje v Ostravě, v jejíž prostorech se seminář konal.

Workshop odborně vedli prezidentka Klastru SINEC a ředitelka společnosti Liga s.r.o. Bruntál paní Bc. Jana Juřenová, MSc. a manažer Klastru SINEC pan Ing. Vojtěch Beck. Účastníkům semináře byly představeny základní principy sociálního podnikání, příklady fungujících sociálních podniků v region a nástroje financování vzniku a rozvoje sociálních podniků v ČR. Celkem se workshopu zúčastnilo 7 osob - zástupců podnikatelské veřejnosti a to konkrétně z firem 111 Fajana s.r.o., Charita sv. Alexandra, Sellot s.r.o., Galaxie centrum pomoci z.ú., Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné - Slezské univerzity v Opavě, Okresní hospodářské komory v Šumperku.

Další workshopy pro podnikatelskou veřejnost budou v rámci realizace projektu probíhat v následujících měsících na území jednotlivých obcí s rozšířenou působností na území Moravskoslezského kraje.  Mimo realizace workshopů nabízíme zájemcům rovněž možnost individuálních konzultací v kanceláři Klastru v Ostravě – Zábřehu.

 

      Podporují nás

 

 

 

 

 

------------------------------------------

Výroční zpráva za rok 2015

Klastr VZ 2015.pdf (1649999)

Výroční zpráva za rok 2016

Klastr VZ 2016.pdf (2312413)

Výroční zpráva za rok 2017
 
Výroční zpráva za rok 2018
 
Výroční zpráva za rok 2019

 

Kontakt

Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. Sídlo: Nerudova 8, Ostrava - Vítkovice 703 00
telefon: 605404012

ID datové schránky:
k7x7dh4
info@klastr-socialnich-podniku.cz