Konání vzdělávacího semináře projektu na témaTimemanagement,
Ostrava, 26.2.2018

 

Dne 26. února 2018 se konal další ze série vzdělávacích seminářů pro zaměstnance členských nestátních neziskových organizací Klastru sociálních inovací a podniků – SINEC, z.s. Realizace vzdělávání spadá do klíčové aktivity 2 projektu – Vzdělávání členských NNO.

Dnešní vzdělávací kurz byl zaměřen na oblast Timemanagementu, který pro Klastr SINEC připravila společnost Kvalifikační a personální agentura, o.p.s. Seminář se konal v příjemných prostorech CSS Ostrava a účastníkům kurzu bylo v průběhu semináře zajištěno i občerstvení. Kurz odborně metodicky i lektorsky vedla paní Bc. Simona Rykalová, která se od roku 2010 aktivně věnuje lektorské činnosti v rámci vzdělávání dospělých, vzdělávání manažerů, pracovníků v sociálních službách a dalších kurzech. Současně pracuje jako kouč a profesní poradce. Od roku 2015 je členkou Asociace integrativních koučů.

Celkem se semináře zúčastnilo 21 osob z řad členských nestátních neziskových organizací Klastru sociálních inovací a podniků, a to ze společností MENS SANA z.ú., Armáda spásy v České republice, z.s., Spirála o.p.s., Slezská diakonie a Centrum sociálních služeb Ostrava o.p.s.

Další vzdělávání v rámci realizace projektu bude probíhat v následujících měsících. V březnu plánujeme kurz na téma Příprava projektů a projektové řízení v podniku, v dalších měsících pak Finanční řízení, Řízení konfliktů atd. Děkujeme všem zúčastněným posluchačům kurzu za jejich účast a těšíme se na brzké shledání při příležitosti konání dalších kurzů projektu. Děkujeme za skvělou organizaci a přípravu semináře Kvalifikační a personální agentuře, o.p.s. a Centru sociálních služeb Ostrava, o.p.s.

 

      Podporují nás

 

 

 

 

 

------------------------------------------

Výroční zpráva za rok 2015

Klastr VZ 2015.pdf (1649999)

Výroční zpráva za rok 2016

Klastr VZ 2016.pdf (2312413)

Výroční zpráva za rok 2017
 
Výroční zpráva za rok 2018
 
Výroční zpráva za rok 2019

 

Kontakt

Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. Sídlo: Nerudova 8, Ostrava - Vítkovice 703 00
telefon: 605404012

ID datové schránky:
k7x7dh4
info@klastr-socialnich-podniku.cz