Konání vzdělávacího semináře projektu na téma Koučink, Ostrava, 25.1.2017

Dne 25. ledna 2017 se konal již třetí ze série vzdělávacích seminářů pro zaměstnance členských nestátních neziskových organizací Klastru sociálních inovací a podniků – SINEC, z.s. Realizace vzdělávání spadá do klíčové aktivity 2 projektu – Vzdělávání členských NNO.

Tématem dnešního vzdělávacího kurzu byl Koučink, který pro Klastr SINEC připravila společnost Kvalifikační a personální agentura, o.p.s. se sídlem v Třinci. Místem konání vzdělávání bylo Centrum sociálních služeb v Ostravě, o.p.s. Kurz odborně metodicky i lektorsky vedla paní Bc. Simona Rykalová, která se od roku 2010 aktivně věnuje lektorské činnosti v rámci vzdělávání dospělých, vzdělávání manažerů, pracovníků v sociálních službách a dalších kurzech. Současně pracuje jako kouč a profesní poradce. Od roku 2015 je členkou Asociace integrativních koučů. V minulosti pracovala jako sociální pracovník odboru sociálně právní ochrany dětí a profesní poradce na úřadu práce. Celkem se semináře zúčastnilo 15 osob z řad členských nestátních neziskových organizací Klastru SINEC a to ze společností MENS SANA, o.p.s., Armáda spásy v České republice, z.s., Spirála o.p.s., TRIANON z.s.

Další vzdělávání v rámci realizace projektu bude probíhat v následujících měsících. V únoru plánujeme kurz na téma Hodnocení zaměstnanců, v březnu semináře na téma Příprava projektů a projektové řízení a Marketing. V dubnu pak seminář na téma Principy sociálního podnikání v praxi podniku. Děkujeme všem zúčastněným posluchačům kurzu za jejich účast a těšíme se na brzké shledání při příležitosti konání dalších kurzů projektu. Děkujeme za skvělou organizaci a přípravu semináře Kvalifikační a personální agentuře, o.p.s. a Centru sociálních služeb Ostrava.

 

      Podporují nás

 

 

 

 

 

------------------------------------------

Výroční zpráva za rok 2015

Klastr VZ 2015.pdf (1649999)

Výroční zpráva za rok 2016

Klastr VZ 2016.pdf (2312413)

Výroční zpráva za rok 2017
 
Výroční zpráva za rok 2018
 
Výroční zpráva za rok 2019

 

Kontakt

Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. Sídlo: Nerudova 8, Ostrava - Vítkovice 703 00
telefon: 605404012

ID datové schránky:
k7x7dh4
info@klastr-socialnich-podniku.cz