Konání vzdělávacího semináře projektu

Finanční řízení a plánování,

Ostrava, 10.5.2017

Dne 10. května 2017 se konal další ze série vzdělávacích seminářů pro zaměstnance členských nestátních neziskových organizací Klastru sociálních inovací a podniků – SINEC, z.s. Realizace vzdělávání spadá do klíčové aktivity 2 projektu – Vzdělávání členských NNO.

Dnešní vzdělávací kurz byl zaměřen na oblast Finančního řízení a plánování, který pro Klastr SINEC připravila společnost Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. Seminář se konal v příjemných prostorech CSS Ostrava a účastníkům kurzu bylo v průběhu semináře zajištěno i občerstvení. Kurz odborně metodicky i lektorsky vedla paní Nora Miksová, která vystudovala obchodní akademii, v současnosti studuje Vysokou školu ekonomickou v Praze. 5 let pracovala jako ekonom a hlavní účetní nestátního zdravotnického zařízení, 8 let specialistka v oboru účetnictví, financování, plánování, rozpočtu a reportingu a zástupce ekonomického ředitele ve VZP, 1 rok rovněž pracovala jako manažerka centrální finanční účtárny Euroclinicum, která měla na starosti finance 2 nemocnic, 15 klinik a sítě lékáren. Aktuálně opět pracuje ve VZP.

Celkem se semináře zúčastnilo 14 osob z řad členských nestátních neziskových organizací Klastru sociálních inovací a podniků, a to ze společností MENS SANA z.ú., Armáda spásy v České republice, z.s., Jinak o.p.s., Charita Hrabyně, Spirála o.p.s., Trianon z.s. a Centrum sociálních služeb Ostrava o.p.s.

Další vzdělávání v rámci realizace projektu bude probíhat v následujících měsících. V květnu plánujeme kurz na téma Personální řízení. V červnu pak semináře na téma Řízení změn a rizik a Neverbální komunikace. Děkujeme všem zúčastněným posluchačům kurzu za jejich účast a těšíme se na brzké shledání při příležitosti konání dalších kurzů projektu. Děkujeme za skvělou organizaci a přípravu semináře Centru sociálních služeb Ostrava, o.p.s.

 

 

 

      Podporují nás

 

 

 

 

 

------------------------------------------

Výroční zpráva za rok 2015

Klastr VZ 2015.pdf (1649999)

Výroční zpráva za rok 2016

Klastr VZ 2016.pdf (2312413)

Výroční zpráva za rok 2017
 
Výroční zpráva za rok 2018
 
Výroční zpráva za rok 2019

 

Kontakt

Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. Sídlo: Nerudova 8, Ostrava - Vítkovice 703 00
telefon: 605404012

ID datové schránky:
k7x7dh4
info@klastr-socialnich-podniku.cz