PEMAKO, s.r.o.

 

I na Osoblažsku je možné poskytovat pedikúru, manikúru a kosmetiku na profesionální úrovni

Osoblaha, 28. listopadu 2016 - Z Osoblažska je do většího města dojezdová vzdálenost přes 30 km. To znesnadňuje dostupnost některých služeb, na které jsou v městech občané běžně zvyklí. Sociální podnik PEMAKO, s.r.o. přináší na Osoblažsko profesionální pedikúru, manikúru a kosmetiku. Za těmito službami již nebudou muset ženy a dívky z Osoblažska dojíždět, ale od příštího roku tyto služby naleznou v Osoblaze. A to i díky finanční podpoře z rozpočtu Moravskoslezského kraje prostřednictvím Klastru sociálních inovací a podniků - SINEC, z.s.

„Díky finanční dotaci byl pořízen ultrazvukový přístroj pro čištění a masáže. Na tento přístroj byla poskytnuta dotace ve výši 150.000,-Kč. Díky této investici nabídneme ženám z regionu kompletní a kvalitní ošetření jejich pleti, kůže a nehtů,“ přibližuje účel dotace jednatelka sociálního podniku PEMAKO, s.r.o. Martina Grivalská. Sociální podnik v budoucnu plánuje vytvořit 3 dlouhodobá pracovní místa pro místní občany v pozicích manikérka, pedikérka a kosmetička. A to vše s cílem zvýšit nabídku služeb péče o pleť, tělo a pokožku.

„Služby, které bude nabízet sociální podnik PEMAKO, s.r.o., patří mezi základní nabídku služeb pro občany. Jsem velmi ráda, že tyto služby budou moci využívat i ženy na Osoblažsku. Nebudou muset dojíždět do Krnova a dál. A co je podstatné, je možné okruh zájemkyň o službu rozšířit i klientelu z Polska,“ říká Jana Juřenová, prezidentka Klastru sociálních inovací a podniků - SINEC, z.s.

 

 

 

      Podporují nás

 

 

 

 

 

------------------------------------------

Výroční zpráva za rok 2015

Klastr VZ 2015.pdf (1649999)

Výroční zpráva za rok 2016

Klastr VZ 2016.pdf (2312413)

Výroční zpráva za rok 2017
 
Výroční zpráva za rok 2018
 
Výroční zpráva za rok 2019

 

Kontakt

Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. Sídlo: Nerudova 8, Ostrava - Vítkovice 703 00
telefon: 605404012

ID datové schránky:
k7x7dh4
info@klastr-socialnich-podniku.cz